RAKO Raamatupidamise büroo

Ülevaade RAKO Raamatupidamise Büroo ajaloost, tegevusest ning meie töötajatest

Kes on RAKO Raamatupidamise Büroo?

Laptop ja kalkulaator

Tegevusalad

RAKO Raamatupidamise Büroo pakub raamatupidamisteenust, personalijuhtimisteenust, juhtimis- ja finantsjuhtimisalast nõustamist alates aastast 1998.

RAKO Raamatupidamise Büroo missiooniks on aidata ettevõtjaid eesmärkide saavutamisel, olles neile usaldusväärseks ja professionaalseks partneriks. Täna võime julgelt öelda, et tähtis ei ole ainult lubadus, vaid ka kogemus. Tahame rakendada oma pikaajalisi teadmisi ja kogemusi klientide jaoks parimal moel.

Oma töös väärtustame kliendikesksust, konfidentsiaalsust ja anname endast parima, et klient saaks vajaliku informatsiooni ja aruandluse ettevõtte raamatupidamisest. RAKO Raamatupidamise Büroo naiskond usub, et oleme suutnud oma põhimõttest lähtuvalt luua klientidele lisaväärtusi.

Kuna universaalsus ei ole meie hinnangul alati sama, mis professionaalsus, oleme tänaseks raamatupidamisteenuse osutamisel arendanud välja kaks tegevussuunda, mida juhivad oma ala asjatundjad:

• Raamatupidamine Eestis tegutsevatele äriühingutele, filiaalidele, SA-dele ja MTÜ-dele
• Raamatupidamine Soome ja Soomes tegutsevatele äriühingutele

RAKO Raamatupidamise Büroo teenindab peamiselt väikeseid ja keskmise suurusega ettevõtteid, kes vajavad tugiteenuste näol nii raamatupidamis- kui ka personalijuhtimisteenust, et nad ise saaksid keskenduda oma põhitegevusele.

Meie töötajad

Karin

Karin Zeiger - juhataja

Magistrikraad sotsiaalteadustes Tallinna Ülikoolist ja MBA TTÜ majandusteaduskonnast. Juhina töötanud 1993. aastast erinevates ettevõtetes, olles istunud nii töövõtja kui tööandja toolil. Raamatupidamisalase tegevusega seotud üle kahekümne viie aasta ja Rako Raamatupidamise Büroo OÜ üks asutaja.

“Raamatupidamine ei ole tegevus omaette, vaid tegemist on tugiteenusega, mis peab toimima tõrgeteta ja ettevõtte põhiprotsessi toetavalt.”

Jelena Utkina - pearaamatupidaja

Omandanud Tallinna Majanduskoolis raamatupidamisalase kõrghariduse. Töökogemus pearaamatupidajana 2006. aastast, Rako Raamatupidamise Büroo OÜ-s 2008. aastast.

„Hindan täpsust ja põhjalikkust. Valikud ei lähtu ainult emotsioonidest, parima tulemuse annab läbimõeldud tegevus.”

Krista Reigam - pearaamatupidaja

Kõrghariduse omandanud Tallinna Majanduskoolis kaubanduse organiseerimise erialal. Raamatupidamiskogemust üle kolmekümne aasta, sellest üle kahekümne aasta Rako Raamatupidamise Büroo OÜ-s.

„Kõike mida teed tuleb teha hingega ja tunda sellest rõõmu, teisiti ei ole lihtsalt mõtet!”

Evelyn Küttim - pearaamatupidaja

Omandanud Tallinna Majanduskoolis raamatupidamisalase kõrghariduse. Pearaamatupidajana töötanud alates 2003. aastast. Rako Raamatupidamise Büroo OÜ-s aastast 2017.

„Annan endast alati parima. Uuendused ei ole vaid tüütud kohustused, vaid võimalused õppimiseks ning igakülgseks arenguks.”

Külli Koobak - pearaamatupidaja

Omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis finantsalase kõrghariduse. Töötanud erialaselt erinevates ettevõtetes. Liitus Rako Raamatupidamise Büroo OÜ-ga aastal 2018 .

„Igasugune tegevus peab olema süstematiseeritud ja optimaalne, ainult nii on võimalik saavutada progress.“

Katre Adra - pearaamatupidaja

Tegev Rako Raamatupidamise Büroo OÜ-s alates 2001. aastast. Õppinud raamatupidamist ja finantsarvestust Marketingi Instituudis (Markkinointi Instituutti) ja rakendusliku kõrgharidusena Tallinna Majanduskoolis.

„Kõige rohkem rõõmu tunnen ma oma klientidest kui väga erinevatest ja põnevatest persoonidest.”

Võtke julgelt ühendust!